Stor Perde Yıkama

Stor Perde Yıkama

Stor Perde eğer uzman bir ekibi olan firmaya yıkatılacaksa, perdelerinizi sizin sökmenize gerek yok. Bırakın yıkamaya gelecek uzman ekip onu yerinden söksün. Zaten eğer gelen ekip işinin uzmanıysa nasıl bir şekilde söküleceğini iyi bilir. Yok, evde stor perde yıkamak istiyorum diyorsanız işte bütün maharet size kalmış demektir. Ama bu konuda da İstanbul içerisinde yine yardımınıza yetişen Adil Halı Yıkama, stor perdelerinizi kendiniz, evde yıkayacağınız zaman size telefon desteği sunmaktadır. Yeter ki perdelerinizi yerinden sökerken veya takarken zarar görmemesi için elinizden gelen çabayı sarf edin. Ama bizim size stor perde yıkama konusunda tavsiye edeceğimiz birçok konu olacak. İlk tavsiyemiz, stor perdelerinizi yıkatmak istediğiniz zaman bu konuda size en iyi bir şekilde güven veren firmaları tercih etmenizdir. Görüşmeleriniz sırasında size kaçamak cevap veren firmalarla lütfen dikkatli bir şekilde yardım alın. Aksi taktirde stor perde yıkama ya da stor perde temizlenme işlemlerinde beklerken sonuç hüsran olabilir.

Stor Perde Yıkama Nasıl Yıkanır?

Evimizin, ofisimizin veya diğer yaşam alanlarının vazgeçilmezi olan stor perdeler ve zebra perdeler dekoratif görünümü ile tercih sebebi olmaktadır. Renk ve farklı desenleri ile bulunduğu ortama hava katan stor perdeler mutfakta veya odalarda maruz kaldığı sigara dumanı, toz, yağ ve kötü koku yayan partiküller ile birleştiğinde tam bir bakteri yuvasına dönüşebilmektedir.

Aslında can alıcı noktalardan birisi de stor perdenin nasıl yıkandığını konusudur. Biz sizlerden gelen talep doğrultusunda vermiş olduğunuz adrese gelerek kullanmış olduğunuz stor perdelerinizi asılı vaziyette iken uygun bir yöntemle yerinden çıkartılarak servis aracımızla perde yıkama firmamıza getirerek burada birçok işleme tabi tutarız. Bu işlerin en önemli başlangıç noktası adresinizden perdelerinizi sökerken herhangi bir zarar ve ziyana uğramasıdır. Çünkü bilinçsiz bir şekilde yerinden sökülen stor perdeler mekanizmalarında ki vermiş oldukları arızalar nedeniyle ya kullanılmamakta ya da tamiratı gerektirmektedir. Bu da müşterilerinize ekstradan bir maliyet olduğundan dolayı bu gibi sorunlarla karşılaşmak istenmez. Ayrıca bu firmalar açısından sakıncalı olup müşteri kaybına yol açacaktır. 

Stor perde yıkama işleminde gerek perde ve gerekse mekanizma üzerindeki kaba kir ve tozlarından arındırılır. Amaç perde ve makanizma üzerinde toz ve kir kalmamasıdır. Perdeler, ılık suda cins ve özelliklerine göre şampuan ve leke çıkarıcı içerisinde bekletilir bu işlem yapılırken perde yüzeyine zarar vermeyecek şekilde yıkama işlemi sağlanmaktadır. Böylelikle kir ve lekelerin çözülmesi sağlanır. Ardından yıkama işlemine alınan perdeleriniz temizlik ve hijyen ile buluşur. İşkem bittikten sonra perde yüzeyinde su ile deterjan arındırması yapılır. Yıkama işlemi sonrasında kapalı ortamda klimalı sistemle kurutulur. Kuruyan perdeleriniz son kontrol işlemine tabi tutulduktan sonra paketlenerek evlerinize teslim edilir.

Sizler de evlerinizde hijyen dolu halılarınızda güvenle yürümek, en uygun stor perde yıkama ve stor perde yıkama fiyatları bilgisini almak ve hizmetlerimizden yararlanmak istiyorsanız, sosyal medya hesaplarımız ve iletişim numaralarımızdan bizimle irtibata geçebilirsiniz.

Diğer Hizmetler

Çağdaş Halı Yıkama Hemen Ara