Koltuk Yıkama

Koltuk Yıkama

Koltuk Yıkama hizmeti, özellikle çalışan kadınlar adeta kurtarıcı niteliğindedir. Klasik yöntemlerle yapılan koltuk yıkama ya da koltuk temizleme işlemlerinin aksine profesyonel koltuk yıkama hizmeti uzun süre kalıcı ve kısa sürede yapılan bir işlemdir. İstanbul bölgesinin yoğun iş trafiğine sahip olması, evlerde temizlik işleminin temizliği kadar en az zaman kaybı ile yerine getirilmesi açısından önemlidir.

Koltuk yıkama işlemi yanlış usullerle yapıldığında koltuk yüzeyinde ciddi lekeler bırakabilmektedir. Özellikle koltuk kumaşının türü lekelere karşı direnç noktasında çeşitlilik göstermektedir. Günümüzde en çok kullanılan koltuk kumaş türleri; tay tüyü, deri ve suni deri, nubuk, flok süet ve gabardin kumaşlardır. Koltuk döşemelerinde temizlik açısından en kullanışlı kumaş türü tay tüyüdür. Leke tutmaz özelliği sayesinde uzun süre sağlıklı şekilde kullanımı mümkündür. Lekelenmesi halinde de çok kolay şekilde temizlenebilir.

Ancak her koltuk döşemesi tay tüyü kadar kullanışlı değildir. Bu nedenle, kendi imkânlarınız ile koltuk temizliği yapmanız hem koltuk üzerindeki lekeyi dağıtabilir hem de kalıcı şekilde leke oluşmasına sebep olabilir.Koltuklarınızın temizliği esnasında hata yapılması görüntü açısından hoş olmayacaktır. Bu nedenle koltuk temizliğinizi mutlaka işinde profesyonel ekiplere emanet etmeniz gerekmektedir. Tecrübeli ekiplerce yapılan koltuk temizliğinde işlem hem kısa sürmektedir hem de koltuğunuz ilk günkü gibi temiz görünecektir.

İstanbul içerisinde koltuk yıkama hizmeti konusunda adımızdan her zaman söz ettirmeye devam ediyoruz. Çağdaş Halı Yıkama firmamiz, kaliteli çalışmalara imza atmaktadır. Bu çalışmalarımızda önceliğimi disiplin çalışma ve iyi bir iş takibi söz konusudur. Koltuklarınızı yıkatmadan önce işinizi teslim edeceğiniz yıkama şirketine güven tam olmalıdır.  İşindeki profesyonelliğini öncelikle bilmeli ve sonucu öncesinde tahmin edebilmelisiniz.

Koltuk Yıkama Nasıl Yapılır?

Koltuklarınızda oluşan lekelerin ve koltuk döşemeniz’in türüne göre yıkama işlemi derecelendirilmektedir. Yıkama işlemi öncesinde koltuk yüzeyi elektrikli süpürge yardımı ile çok iyi şekilde süpürülür. Amaç koltuk üzerinde asla toz bırakmamaktır. Çünkü yüzeyde kalan toz yıkama esnasında koltukta ağır kire neden olabilmektedir. Koyu ve inatçı lekelerde normalin daha üzerinde kimyasal temizleyici uygulanıp koltuğun kumaşına zarar vermeyecek şekilde yıkanması sağlanmaktadır. Yıkama esnasında koltuk kumaş dokusuna uygun fırçalar kullanılarak temizlik sağlanmaktadır. İşlem sonrasında koltuk üzerinde sabun ve su, yine temizleyici makinelerimiz yardımı ile arındırılarak kurutma işlemine geçilir. Görüldüğü koltuk yıkama işlemi işinizi şansa bırakacak bir işlem değildir.

Sizlerde evlerinizde hijyen dolu koltuklarınızın üzerinde güvenle oturmak ve ilk günkü temiz görünümüne kavuşması istiyorsanız, en uygun koltuk yıkama ve koltuk yıkama fiyatları bilgisini almak ve hizmetlerimizden yararlanın, sosyal medya hesaplarımız ve iletişim numaralarımızdan bizimle irtibata geçebilirsiniz

Diğer Hizmetler

Çağdaş Halı Yıkama Hemen Ara